Chcemy być lepsi!

Konferencja Szkoleniowa Trenerów PływaniaW dniach 18-21 września 2014 r. w Krakowie trenerzy UKS ,,Jasień” wzięli udział w V Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania.
Celem konferencji było nie tylko podnoszenie kwalifikacji, ale również prezentacja nowych trendów innowacyjnych w zakresie techniki i metodyki szkolenia wdrażanych do treningów pływackich oraz wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży w poszczególnych okresach szkoleniowych.
W pokazach szerokich rozwiązań treningowych techniki pływackiej w wodzie (łańcuszki treningowe, chwyt wody, czucie wody), wzięło udział 15 zawodników kadry małopolski swim team 2014. Pośród nich czterech zawodników UKS ,, Jasień” , którzy mogli zademonstrować właśnie te techniczne niuanse. Byli to Marta Sikora, Maria Pająk, Anita Copija, Michał Talaga.
Swój kunszt trenerski podczas zajęć praktycznych mógł zaprezentować prezes UKS „Jasień” Łukasz Miklusiak. Jest to ogromne wyróżnienie i docenienie ciężkiej pracy trenera Miklusiaka, że mógł znaleźć się pomiędzy tak znakomitymi trenerami z całej Polski a nawet świata.
Jesteśmy przekonani, że powyższe doświadczenia posłużą do jeszcze lepszej, wydajniejszej pracy jak i wyników oraz urozmaicenia prowadzonych zajęć.

Komentowanie jest wyłączone