Dorośli

Nauka-pływania-dlaU osób dorosłych bardzo ważny jest ruch i oderwanie się od codzienności. Pływanie jest dyscypliną sportową, którą może uprawiać każdy niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności. Systematyczne pływanie korzystnie wpływa na nasze zdrowie, sprawność a także poprawia samopoczucie (odpręża, relaksuje). Podczas wykonywanych ćwiczeń w wodzie spalane są zbędne kalorie.

Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych prowadzona jest w małych grupach, w zależności od stopnia zaawansowania biorących udział w zajęciach. Odpowiednio dobrane metody nauczania pomogą w prosty i łatwy sposób opanować umiejętności pływania, poprawić technikę lub ją doskonalić

Zajęcia z nauki pływania są skierowane do osób dorosłych, które nigdy nie pływały w basenie. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor, który stara się podchodzić indywidualnie do każdej osoby.

Podczas zajęć osoby będą uczyły się podstawowych umiejętności pływackich: nabierania i wypuszczania powietrza, zanurzenia buzi, leżenia na piersiach i brzuchu, pracy nóg na brzuchu i plecach.

Zajęcia z doskonalenia pływania kierowane są do osób które potrafią już coś pływać,   chcą doskonalić lub poprawić technikę pływania poszczególnych stylów.

Doskonalenie pływania sportowego dla grup zaawansowanych pływających 3 lub 4 stylami zajęcia w formie treningów.

Komentowanie jest wyłączone