Galeria

O nas

Podstawą filozofii naszego działania jest przekonanie, że niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych obcowanie ze środowiskiem wodnym korzystnie wpływa na duszę, umysł i ciało. Procesjonalna Nauka Pływania ... czyli skutecznie i bezstresowo. "Pływanie jest dobre na wszystko dlatego ... tym się zajmujemy"

Najmłodsi

Staramy się, aby nauka dla dzieci była prowadzona zarówno skutecznie jak i w wesołej atmosferze. Jeśli chcecie Państwo aby Wasze dzieci rozpoczęły przygodę z pływaniem lub kontynuowały naukę wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić termin pierwszych zajęć.

Młodzi pływacy

Jedną z form prowadzenia zajęć jest doskonalenie pływania. Oto jak najmłodsi nasi podopieczni radzą sobie w wodzie...

Zabawa na całego!!!

Zajęcia pływania mają na celu nie tylko naukę czy doskonalenie pływania, ale również świetną zabawę, miłą atmosferę. To również zawieranie nowych znajomości i współdziałanie w grupie.

Pływający dywan...

Uczymy pływać dzieci od 5 roku życia. Prowadzimy zajęcia nauki od podstaw. Cały proces nauki pływania dla początkujących dzieci podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy etap nauczania to oswojenie ze środowiskiem wodnym ....

Kursy ratownicze

Celem kursu jest przygotowanie młodszego ratownika do pracy na kąpieliskach, pływalniach krytych i odkrytych oraz w czasie imprez na wodach i nad wodami, pod nadzorem ratownika starszego stopniem.

Konferencja Szkoleniowa Trenerów Pływania

W dniach 18-21 września 2014 r. w Krakowie trenerzy UKS ,,Jasień” wzięli udział w V Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania. Celem konferencji było nie tylko podnoszenie kwalifikacji, ale również prezentacja nowych trendów w zakresie techniki i metodyki szkolenia wdrażanych do treningów pływackich oraz wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży w poszczególnych okresach szkoleniowych.

Komentowanie jest wyłączone